TELÈFONS D’INTERÈS
Ajuntament 965 58 75 69 / Fax:965.58.78.03
Bombers Denia 965.78.00.36
Bombers (emergències) 085
Butano (Pego) 965.57.07.15
Iberdrola 966.58.54.48
Aigües Potables 966.40.38.69 / 629.53.86.26

 

SALUT  
Consultorio Médico Tormos 965.53.37.80
Consultorio Médico Orba – URGÈNCIES 966.40.99.90
Hospital Comarcal Marina Salud 965.64.86.04
Cruz Roja 965.74.09.50
Ambulancia 965.74.09.50 / 902.15.74.45
Samu (Urgencias) 965.73.24.77
Farmacia 965.58.72.56
TRANSPORT  
AUTOBUSOS  
Autocares Carrió 965.58.10.36 / 626.979.740
Autobuses Carlos Llopis 696.40.77.99
Alsa (UBESA) Dénia 966.43.50.45
AEROPORT  
Alacant 965.28.50.11 / 966.91.90.00
València 961.52.11.44 / 963.70.95.00
FERROCARRIL (RENFE)  
Gandía 962.86.54.71 / 902.240.202
Alacant 965.92.38.50 / 902.240.202
COMERCIOS Y SERVICIOS  
ALIMENTACIÓ  
La Tendeta Avda. Sagra
Tel. 677.669.650
EDUCACIÓ  
Colegio Público San Luis Bertrán C/ Santa Cruz, 31
Tel. 966.40.99.30
SEGURETAT  
Emergències 112
Guardia Civil Pedreguer 965.76.05.75
Guardia Civil Pego 965.57.00.31
Policia Nacional (Denia) 965.78.38.51
Policia Nacional emergencias 091
Col·legi Públic Sant Lluís Bertran 965.58.72.06
Casa de Cultura Almàssera 965.58.72.49
Rector 669.39.99.68
S.U.M.A. (Pego) 966.40.06.48
Seguretat Social (Dénia) 965.78.00.22
Notària Orba 965.58.32.00
RegistrRegistre de la propietat Pegoo de la propiedad Pego 965.57.12.31
Hisenda (Dénia) 965.78.81.11
Aumentar
Contraste
Share This